DIY: Ogrodowe cotton balls idealne dla Ciebie!

Cotton balls
Źródło: Pinterest

Niezależnie od tego, czy masz ogród, taras czy balkon – wszyscy uwielbiamy spędzać na nim czas. Siedzimy tam głównie latem, gdy aura jest przyjemna. Ale możemy także przesiadywać jesienią, siedząc pod kocem, rozkoszując się widokami i świeżym powietrzem. Romantyzm całej sytuacji z pewnością dodadzą cotton balls, a już zwłaszcza takie, które możemy wykonać absolutnie samodzielnie!

Ogrodowe cotton balls

Cotton balls
Źródło: Pinterest

Cotton balls sprawdzą się absolutnie wszędzie – nie tylko w domu, ale również i w ogrodzie czy na balkonie. Świecą absolutnie doskonale, przepięknie się prezentują, a oprócz tego tworzą romantyczna aurę w mieszkaniu. Jeśli więc nie chcesz ich kupować, tylko wolisz wykonać samemu – sprawdź naszą propozycję!

Wykonujemy cotton balls własnoręcznie!

Własnoręczne wykonanie tych uroczych, świecących kulek nie jest wcale takie trudne. Wszystko, co potrzebujesz do ich wykonania to:

  • kilka balonów (nadmuchanych do małej wielkości)
  • jutowy sznurek
  • dobre nożyczki
  • klej do papieru
  • nożyczki
  • białe lampki, jak choinkowe
Cotton balls
Źródło: Pinterest

Nadmuchujemy balony do średniej wielkości, np. porównywalnej do pięści. Następnie zacznij oplatać sznurkiem balon, co jakiś czas przesmarowując sznurek klejem, tak by jedna jego część przykleiła się do drugiej. Dzięki temu całość będzie się trzymać. Rób tak kilkukrotnie, w zależności od tego, jak gęste cotton balls chcesz uzyskać. Za pomocą nożyczek przebij balon i wyciągnij go z wnętrza kulek. Do ich środka włóż lampki i gotowe! Takie wiele, za tak niewiele 🙂

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ