DIY: Stylowe pudełko do Twojej łazienki!

Pudełko do łazienki
Źródło: Pinterest

Szukasz pudełka, w którym bez przeszkód schowasz w łazience wszystko to, co nie powinno znajdować się na widoku? A może potrzebujesz eleganckiej ozdoby? Jeśli tak, to postaw na pudełko łazienkowe DIY, dzięki któremu bez problemu zachowasz ład w swoim pomieszczeniu.

Funkcjonalne pudełko – niski koszt

Pudełko do łazienki
Źródło: Pinterest

Pudełko, które prezentujemy to świetny sposób, by posprzątać swoją łazienkę! W pudełku można przechowywać chusteczki, drobiazgi, papier toaletowy czy wszelkie inne przedmioty. Można je wykonać samodzielnie i to bardzo niskim kosztem. Wszystko, czego potrzebujemy to:

  • kartonowe pudełko
  • jutowy sznurek
  • klej (najlepiej pistolet na klej)
  • materiał, którym wyłożymy od środka pudełko
  • nożyczki

Jak wykonać?

Wykonanie tego rodzaju pudełka jest naprawdę proste! Wszystko, co potrzebujemy z pewnością znajdziemy w domu. Pudełko musimy najpierw odpowiednio przygotować, czyli przyciąć jego zakrycie w postaci zewnętrznych kawałków kartonu. Następnie po kolei, kawałek po kawałku oplączmy jutowym sznurkiem, nie zostawiając żadnej wolnej przestrzeni. Całość podklejmy klejem, by nie rozwiązało się w żadnym miejscu.

Skrzyneczka do łazienki
Źródło: Pinterest

Następnym krokiem jest wyłożenie odpowiednio zaklejonego od środka pudełka materiałem. Dzięki temu całość będzie prezentować się naprawdę bardzo porządnie i profesjonalnie. Dodatkowo takie pudełko nie musi być schowane gdzieś w głębi szafy czy szafki, a z powodzeniem może stać na widoku łazienki. W środku umieścić możemy perfumy, kosmetyki czy przybory, jak papier toaletowy, chusteczki czy waciki kosmetyczne.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ