DIY: Świecie idealne na Halloween

Świece na Halloween
Źródło: Pinterest

Niedługo Halloween! Choć to typowo amerykańskie święto, to jednak coraz częściej przenosi się je także do Europy. Nie ma w tym nic złego – to coś na wzór naszego balu karnawałowego, podczas którego możemy przebierać się za dowolne postacie. Także i w przypadku Halloween – choć nie jest to nasze tradycyjne święto, jest ono coraz chętniej praktykowane. Jedynym odstępstwem (co nie podoba się wielu) jest nawiązywanie do dość horrorowych klimatów.  I takie też klimaty prezentujemy teraz – przed Wami mały tutorial odnośnie tego, jak przygotować świeczki idealnie wpisujące się w klimat Halloween!

Wszystko, co potrzebujesz…

Świece na Halloween
Źródło: Pinterest

By wykonać ten tutorial potrzebujesz:

  • Kilka klasycznych, białych świeczek
  • Jedną dużą, czerwoną świecę
  • Gwoździe i szpilki do wbijania
  • Świeczniki
  • Gazeta
  • Zapalarka

Jak wykonać halloweenowe świece?

Na samym początku rozpal czerwoną świeczkę – niech chwilę zacznie się topić. Będziesz potrzebować z niej roztopiony wosk, więc musi upłynąć chwila, zanim stanie się on płynny. W międzyczasie powtykaj w białą świeczkę duże gwoździe, będą bardzo ciekawie wyglądać – niczym świece cmentarne lub Frankensteina. W drugą dużą świecę wbij mniejsze szpilko – gwoździe. Następnie oblej czerwonym woskiem od góry białe świece – duże, ale też i długie. Po prostu wszystkie, na jakie masz ochotę! Pokrop je dokładnie, niech całość wygląda jakby spływała z nich krew! To dopiero stylowa ozdoba, prawda?

Świece na Halloween
Źródło: Pinterest

Lubisz domowe ozdoby, ale chcesz nieco bardziej przygotować swój dom na Halloween? Postaw na dedykowane ozdoby na to święto! Wybierz coś idealnego dla siebie: http://www.okazje.info.pl/search/dom-i-ogrod/halloween/porownaj-ceny.html

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ