DIY: Wycieraczka, która wita już od wejścia!

Wycieraczka domowej roboty
Źródło: Pinterest

Niektóre wycieraczki są dość banalne – klasyczne, monotonne. Ale nie każdy chce żyć w taki sposób! I nie każdy chce mieć prostą wycieraczkę. Możesz więc postawić na model, który wykonasz samodzielnie. W końcu taka wycieraczka do butów witać będzie Twoich gości już od samego wejścia! Zobacz, jak wykonać taki model!

Co potrzeba do wykonania wycieraczki?

Wycieraczka domowej roboty
Źródło: Pinterest

Jak wykonać tak stylową wycieraczkę? Potrzebujesz przede wszystkim kilku przedmiotów, głównie:

  • Wycieraczkę
  • Nożyczki
  • Nożyk do cięcia materiału
  • Taśmę dwustronną
  • Farbę w sprayu
  • Kartkę papieru
  • Linijkę

Jak wykonać wycieraczkę?

Wycieraczka domowej roboty
Źródło: Pinterest

Wykonanie takiej stylowej, różowej wycieraczki jest wbrew pozorom naprawdę łatwe. Przede wszystkim potrzebujemy delikatnie obrysować kształt chmurki – takiej jaką znamy np. z komunikatorów internetowych. Delikatnie odcinamy rogi, lekko je zaokrąglając. Pomaluj wycieraczkę na wybrany przez siebie kolor – np. srebrny. Doklej też od spodu zaokrąglonego prostokąta różek.

Wycieraczka domowej roboty
Źródło: Pinterest

Korzystając z białego papieru wytnij dowolny napis – w naszym wypadku „Hey You!”. Możesz wybrać dowolny tekst – wszystko zależy od upodobań czy inwencji. Ważne jest, aby zmieścił się on na wycieraczce. Przyklej litery starannie do materiału za pomocą taśmy dwustronnej.

Wycieraczka domowej roboty
Źródło: Pinterest

Następnie pomaluj całość sprayem, np. w ostrym, różowym kolorze. Gdy farba wyschnie – oderwij delikatnie litery, a spod nich wyłoni się różowy napis. Gotowe! Nie zadowala Cię taka wycieraczka? Wolisz klasyczne modele? Postaw na zwykłe wycieraczki wejściowe i zobacz propozycje dostępne tutaj: http://www.okazje.info.pl/dom-i-ogrod/wycieraczki-wejsciowe/

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ