Ramka na zdjęcia w nietypowym stylu

Nietypowa ramka ze starej ramy
Źródło: Pinterest

Każdy z nas chyba marzy, by mieć w domu coś absolutnie niepowtarzalnego. Dlatego, aby mieć pewność, że właśnie to, co posiadamy takie jest – zdecydujmy się, by wykonać to własnoręcznie. Postaw na nietypowe ramki na zdjęcia! Sprawdzą się one zwłaszcza wtedy, gdy posiadasz polaroid, który wykonuje piękne fotografie na bieżąco. Chcesz zrobić unikalną ramkę? Sprawdź nasz prosty tutorial!

Zdjęcia na sznurku

Ramka zakłada, że Twoje zdjęcia będą po prostu… wisieć na sznurku! To naprawdę znakomite rozwiązanie do np. sypialni. Zyskasz tym samym nietypową ozdobę do mieszkania. Jedyne, czego potrzebujesz to:

Jeśli rama jest gotowa do użycia – nie musimy nic z nią robić. Jeżeli jednak jest nieco postarzała lub podniszczona – zreperujmy ją. Możemy w tym celu użyć farby lub bejcy, by bez trudu zamalować wszelkie pęknięcia, czy inne zniszczenia. Gdy rama wyschnie, wtedy przechodzimy do działania!

Nietypowa ramka ze starej ramy
Źródło: Pinterest

Za pomocą wiertarko-wkrętarki, w równej linii od siebie, umieść z na przeciwnych stron po trzy śrubki. Warto wkręcać je bardzo ostrożnie, zwłaszcza, jeśli rama wykonana jest z delikatnego lub starego drewna. Następnie owiń o śrubki sznurek – tutaj panuje pełna dowolność, co do tego, jaki wybierzesz.

Zabezpiecz sznurek tak, aby nie zsunął się ze śrubek – w tym celu możesz na jego końcu zawiązać drobny supełek. Na lince czy sznurku umieść dość równo taką samą ilość fotografii. Przyczep je do linki za pomocą malutkich, drewnianych spinaczy, które możesz dostać w większości sklepów papierniczych czy w kwiaciarni. Gotowe!

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ