Stylowy pojemnik na telefon! Zrób go sam!

Donutowe euti
Źródło: Pinterest

Twój telefon nie ma swojego stałego miejsca? Potrzebujesz przestrzeni specjalnie dla niego? Zamiast inwestować w etui lub trzymadełko na biurko, samemu stwórz bardzo praktyczny i stylowy pojemnik na telefon. Wszystko, co potrzebujesz to jedynie kilka rzeczy, które powinieneś znaleźć w swoim domu. Dodatkowo pojemnik będzie nadawać się także jako stacja ładująca dla telefonu!

Domowe DIY – stwórz pojemnik na smartfona

Smartfony to urządzenia, które lubimy mieć przy sobie lub pod ręką. Dodatkowo wymagają częstego ładowania. Zamiast zwyczajnego stojaka na telefon możemy stworzyć swój, niepowtarzalny model w kształcie nadgryzionego pączka. To hit tego sezonu. Aby wykonać taki telefon potrzebujemy:

  • Płytę CD
  • Ołówek
  • Tekturę
  • Kawałek dykty
  • Kolorową farbę i mazaki
  • Nożyczki
  • klej

Krok po kroku

Donutowe euti
Źródło: Pinterest

Przyłóż płytę do tektury i na jej podstawie odrysuj okrąg. Wytnij go – podobnie z resztą jak dziurkę w środku. Przyłóż do niej telefon i zaznacz jego szerokość. Następnie wytnij z okręgu na wielkość ok. ¼ wysokości telefonu pasek tak szeroki jak twój smartfon. Postrzęp tę część na wzór ugryzienia zębów.

Donutowe euti
Źródło: Pinterest

Następnie przyłóż szablon z tektury do kawałka dykty i wytnij z niego dwa identyczne kawałki. Dotnij też boki, aby całość po połączeniu mogła swobodnie ustać na biurku. Od dołu wytnij otworek, przez który będzie można przełożyć kabel od ładowarki do smartfona. Następnie połącz elementy ze sobą. Pomaluj teraz wierzchnią część naszego donuta. Pomaluj je na wybrany przez siebie kolor, a mazakami domaluj kreski, które mają wyglądać jak kolorowa posypka. Gotowe!

Donutowe euti
Źródło: Pinterest

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ