Złote akcenty w Twoim mieszkaniu!

Odmien swoją starą doniczkę
Źródło: Pinterest

W tym roku niewątpliwie króluje złoto! Świetnie prezentuje się zarówno ono, jak i copper – czyli miedź, określana także przez niektórych mianem różowego złota. To wspaniały pomysł na ozdobienie swojego mieszkania. Wystarczy postawić tylko na drobne akcenty, które od razu odmienią nasze wnętrze!

Kamienie pełne złota

Złote kamienie
Źródło: Pinterest

Delikatny akcent przy świeczkach? Zamiast kupować gotowe ozdoby, lepiej jest zrobić je samemu! Wybierz się na spacer, pozbieraj nieco różnej wielkości kamieni. Mogą mieć różny kształt, kolor – to się nie liczy! Ważne jest, by doskonale komponowały się z naszymi świeczkami. Co potrzebujemy?

  • Kamienie
  • złoty lakier w puszce

Każdy kamień dokładnie malujemy farbą w spray’u, tak by pokryć je całkowicie. Pięknie się prezentują, a dodatkowo będą znakomicie błyszczeć w połączeniu z blaskiem świec. To naprawdę świetna dekoracja!

Złote doniczki na kwiaty

Masz w domu stare, np. metalowe albo ceramiczne doniczki? Zrób je na „bóstwo” i stwórz z nich coś absolutnie pięknego! Do wykonania potrzebujesz dokładnie tego samego lakieru, co w przypadku kamieni ozdobnych! Wszystko inne z pewnością znajdziesz w domu. Na dużym kawałku papieru rozstaw doniczki, a następnie popsikaj je lakierem w puszce. Możesz wybrać błyszczący, złoty kolor lub postawić na metaliczny lakier, który doskonale wydobędzie kolor.

Odmien swoją starą doniczkę
Źródło: Pinterest

Takie doniczki stanowić będą piękną ozdobę każdego salonu czy pokoju, a przy tym będą doskonale komponować się z najnowszymi trendami. Postaw na taki złoty motyw, który skutecznie odmieni twoje wnętrze!

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ